STRATEEGIAD

Teknos OÜ

Teknos OÜ turundusstrateegia

Teknose turundusstrateegia ja taktikalise tegevuskava koostamist alustasime ulatusliku turu-uuringu tellimisest. Õppisime seeläbi tundma Eesti värviostjaid, nende eelistusi ja ostukäitumist. Analüüsidele tuginedes kohandasime kontserni turundussõnumi kohalikele oludele ja valisime selle edastamiseks sobivad kommunikatsioonikanalid. Igal aastal värskendame strateegiat uute andmetega ja paneme paika strateegia elluviimiseks vajalikud taktikalised sammud. Turundustöö tulemusena on nii tuntus sihtrühma hulgas kui ka müüginumbrid järjepidevalt kasvanud.

MyMagic by Trendnails

MyMagic turundusstrateegia

MyMagic by Trendnails on professionaalide seas kõrgelt hinnatud kvaliteetbränd, mille tootevalikusse kuuluvad erinevad küünehooldusvahendid. Turundusstrateegia koostamiseks õppisime esmalt tundma ilutoodete turgu ja brändi ostjaid, kasutades selleks kvalitatiivuuringut ja veebiküsitluste andmeid. Aitasime ettevõttel paika panna majasisese tööjaotuse, laiaulatusliku turundusplaani ja uue lojaalsusprogrammi.

MPharma OÜ

Lambertsi sporditoodete turundusstrateegia Eestis

Lamberts on Suurbritannia juhtiv toidulisandite tootja. Eesti ja Baltikumi esindajale MPharma OÜ-le sporditoodete sektori strateegiat ja turundusplaani luues uurisime kohalikku toidulisandite turgu, analüüsisime sihtrühma eripärasid ja valisime välja kõige efektiivsemad taktikalised viisid eesmärkide saavutamiseks. Tänu turundusstrateegiale kasvas müük juba esimese kolme kuu jooksul.

Korp! Sakala

Korp! Sakala kommunikatsioonistrateegia

Üliõpilaskorporatsioon Sakala on 1909. aastal asutatud akadeemiline meesorganisatsioon. 2017. aastal korraldasime korporatsioonile eduka värbamiskampaania, mis sai esimesest päevast alates sihtrühma poolt väga positiivse vastukaja osaliseks ja kasvatas uute rebaste arvu mitmekordseks. Seejärel aitasime korporatsioonil luua pikemaajalise strateegilise plaani tudengitele korporatsiooni tegevuse ja eesmärkide tutvustamiseks.

BRÄNDING

Karja Castle külaliskorterid

Karja Castle külaliskorterite jaoks mõtlesime lisaks brändi kontseptsioonile ja visuaalsele poolele välja ka brändi ning korterite nimed. Inspiratsiooni ammutasime asukohast – Karja Castle külaliskorterid pakuvad mugavat majutust Haapsalu vanalinnas, otse piiskopilossi külje all.

Constream OÜ

Constream OÜ osutab tehasemajade ehitamise ja projekteerimise teenust, mis hõlmab ka väga spetsiifilisi teadmisi nõudvaid eriprojekte. Lähtudes Constreami tegevusvaldkonnast ja sihtrühmast panime paika brändi positsioneerimise ja visuaalse stiili.

Võta meiega ühendust: